Stínící technika, garážová vrata, vestavěné skříně - Plzeň


Rollex Interier Plzeň Vám nabízí:

  • - Široký výběr Interiérové i venkovní stínící techninky - Rolety, žaluzie, markýzy - různé druhy podle potřeby zákazníka. např. vertikální žaluziehorizontální žaluzie,    látkové rolety, bambusové rolety, rolety den a noc, rolety a žaluzie do střešních oken, venkovní rolety a markýzy a další stínící doplňky.
  • - Účinnou ochranu proti hmyzu - sítě proti hmyzu, okenní i dveřní, pevné, otevírací, posuvné, rolovací, plisované.
  • - Originální stínící doplňky a sítě proti hmyzu pro střešní okna Velux.
  • - Garážová vrata - rolovací i sekční.
  • - Vestavěné skříně na míru - navrhneme a vyrobíme skříň pro každý interiér - velký výběr doplňků.
  • - Shrnovací dveře - plastové i koženové v mnoha barevných provedeních.

Jako důležitý bonus nabízíme více jak 20 let zkušeností v oboru. Zákazníkům vycházíme vstříc a zakázky realizujeme podle jejich individuálních přání.


Jsme zavedená firma, která se drží hesla kvalitní práce za rozumnou cenu.


Poskytujeme kompletní servis - zaměření ,poradenství a konzultace, zpracování cenové nabídky, dodávku a montáž, záruční i pozáruční servis.


Máte li jakýkoli dotaz nebo poptávku, neváhejte nás kontaktovat - kontakty zde.Plastová okna a plastové vchodové dveře z profilů SALAMANDERDřevěná EOROOKNA a dřevěné vchodové dveře vchodovéGarážová vrata - rolovací vrata, sekční vrata, průmyslová vrataPředokenní (exteriérové) rolety , které poskytují ochranu nejen proti povětrnostním vlivům, ale zvyšují i zabezpečení objektuInteriérové rolety v různých provedeníchVertikální a horizontální žaluzie, žaluzie do plastových oken a žaluzie do eurookenMarkýzy a další stínící techníkuPlovoucí podlahy - laminátové podlahy, dřevěné podlahy z masivu, parketyVestavěné skříně s vysokou variabilitou a možností provedení povrchůVýrobu zakázkového nábytku "na míru"


Hodnocení firmy Rollex - žaluzie, dveře - NejŘemeslníci.